Movies
Ratings
1177
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 5.0
PearlRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
A Pool Without WaterRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0