Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Conspiracy TheoryRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Far and AwayRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0