Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Death SentenceRated ★ 3.5
16 BlocksRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5