Movies
Ratings
80
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Saekano the Movie: FinaleRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0