Titles you rated
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 3.0
The Helpful Fox Senko-sanRated ★ 4.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 2.5
Wana no SensoRated ★ 1.5
ErasedRated ★ 4.0
Angels of DeathRated ★ 2.5
Isekai Quartet Season 2Rated ★ 5.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 2.0
Isekai QuartetRated ★ 5.0
Gabriel DropOutRated ★ 5.0
Magical SempaiRated ★ 3.0- Death NoteRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 3.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 4.5
Call of the NightRated ★ 4.0
VivantRated ★ 3.0