Series
Ratings
134
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 1.5
TazzaRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.0- BossRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5