Movies
Ratings
884
SnowpiercerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
HoneyRated ★ 3.5
Wild Wild WestRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
AddictedRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Heaven's BookstoreRated ★ 2.5