Movies
Ratings
23
WaterworldRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
WantedRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0