Series
Ratings
61
Attack on TitanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5