Series
Ratings
20
AoashiRated ★ 3.0
Rust-Eater BiscoRated ★ 3.5
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 2.5
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 2.0
Perfect Marriage RevengeRated ★ 0.5
Welcome to the Outcast's Restaurant!Rated ★ 3.5
Demon Lord 2099Rated ★ 3.0
Our Last Crusade or the Rise of a New WorldRated ★ 3.5- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.5
I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 2.0
Let This Grieving Soul Retire!Rated ★ 3.0
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 2.5
Hikaru no GoRated ★ 2.5
SketchRated ★ 2.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.0
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 4.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
The Brilliant Healer's New Life in the ShadowsRated ★ 3.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5