Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5