Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 1.5
The InterviewRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0