Titles you rated
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Elite Season 5Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5