Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0