Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0