Movies
Ratings
583
ArrivalRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
YouthRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
The GrandmasterRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
K2Rated ★ 4.0
ShowgirlsRated ★ 3.0
DreamRated ★ 3.5