Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
DAEMUGARated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5