Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Atlanta Season 4Rated ★ 4.5
Atlanta Season 3Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5