Movies
Ratings
671
MaudieRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.0
PiperRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
Please Stand ByRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5