Series
Ratings
40
Big MouthRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.5
Begin Again KoreaRated ★ 5.0
Super Band Season 2Rated ★ 4.0
Begin Again Season 3Rated ★ 5.0
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
Super BandRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0