Movies
Ratings
72
Good NewsRated ★ 0.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 3.0
The Ice RoadRated ★ 1.5
MotherRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5