Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Ghost StationRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5