Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0