Movies
Ratings
68
Into the StormRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0