Series
Ratings
17- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
The Office Season 5Rated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 6Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
The StudioRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 4.0