Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0