Movies
Ratings
75
U-571Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0