Series
Ratings
55
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0