Movies
Ratings
528
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 1.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0