Series
Ratings
343
Pyramid GameRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 1.5