Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 1.0
The MoonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
LEE JUNHO CONCERT : The Day We Meet AgainRated ★ 2.5
Baseball GirlRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5