Movies
Ratings
95
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The EelRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5