Movies
Ratings
10
Mickey 17Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0