Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
RiverRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0