Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Call It LoveRated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Live OnRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Love O2ORated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5