Series
Ratings
37
Queen of VillainsRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
CelebrityRated ★ 1.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0