Titles you rated
Hostel: Part IIIRated ★ 4.0
The TournamentRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 4.0
Sex DriveRated ★ 3.5
Big BangRated ★ 4.0
The Hills Have EyesRated ★ 4.0
The Bounty HunterRated ★ 3.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 2.0
When in RomeRated ★ 4.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.5
The ReboundRated ★ 4.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
House on Haunted HillRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
VirusRated ★ 4.5
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 3.5
The Break-UpRated ★ 4.0