Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 1.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 1.0
MulanRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0