Titles you rated
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5