Titles you rated
The King of KingsRated ★ 0.5
1st KissRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
Psychic KusuoRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0