Series
Ratings
68
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
S LineRated ★ 0.5
Better Late Than SingleRated ★ 5.0- Love Like a K-DramaRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 4.0
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
WayneRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 0.5
ReLIFE OVARated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 0.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 0.5