Movies
Ratings
76
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
FacelessRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 5.0
Under the Open SkyRated ★ 4.5
Helter SkelterRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
(Ab)normal DesireRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 5.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Golden Kamuy MovieRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5