Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
The FriendsRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
JawsRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
La CérémonieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0