Movies
Ratings
264
12 Angry MenRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5