Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5