Movies
Ratings
35
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 0.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5