Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0