Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 2.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
SecretRated ★ 1.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 4.0