Series
Ratings
183
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 4.5
Afro TanakaRated ★ 1.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Paradise KissRated ★ 4.0
Kingdom: Legendary WarRated ★ 3.5
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 4.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5