Movies
Ratings
313
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5- PilotRated ★ 1.5
Monster HouseRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Declaration of FoolsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0